****

 

Değerli Meslektaşlarımız, 

 

2012 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışındaki akademisyenlerin destekleri ve farklı üniversitelerin ev sahipliğinde gerek yurt içinde ve gerekse de yurt dışında organize ettiğimiz Uluslararası Bilim Kültür ve Spor Kongresi (iscs-conference.org)’ nin onuncusunu Karadağ- Budva’da 26-30 Mayıs 2024 tarihleri arasında  siz değerli akademisyenlerin katılımlarıyla ve destekleriyle ÇEVRİMİÇİ ve YÜZYÜZE seçenekleriyle gerçekleştireceğiz.

Kongremiz, Spor ve Sağlık Bilimleri, Sosyal Beşeri ve İdari Bilimler, Güzel Sanatlar ve Tasarım, Eğitim Bilimleri ile Dil ve Edebiyat Bilimleri, Fen Bilimleri ve Matematik alanlarını kapsamakta, uluslararası alanda bilim insanlarını bir araya getirmeyi ve bilimde yapılan çalışmalara uluslararası düzeyde katkı sunmayı amaçlamaktadır. Ayrıca kongremizde lisans, lisansüstü öğrencilerini ve bilime katkı sağlayan değerli akademisyenleri bir araya getirmeyi ve yapılan çalışmalara eleştirel gözle bakılmasını sağlayan bilimsel ortamların oluşturulduğu akademik atmosfer eşliğinde sunumların gerçekleştirilmesi hedeflenmektedir. Ayrıca güncel konular ile davetli konuşmacılarımızı siz değerli camiamızla buluşturarak bilgi paylaşımını üst seviyede tutmayı amaçlamaktayız. 

Kongremizi zenginleştirecek her türlü bilimsel ve uygulamalı çalışmalara dair talep veya önerilerinizi bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. ıletişim: info@iscs-a.org 

Katılımcıların talep etmesi durumunda kongrede sunulan bildirilerin tam metinleri International Journal of Sport Culture and Science  (IntJSCS), Uluslararası Güncel Eğitim Araştırmaları  (UGEAD) dergilerinin yazım kurallarına uygun ve hakem onayından geçmesi halinde yayınlanacaktır.

Bildiri özet gönderimleri 08 Ocak 2024 tarihinde başlayacak ve  15 Mayıs 2024  tarihinde sona erecektir. Kongre erken kayıtları da 20 Mart 2024 tarihinde sona erecektir. 

Başvuru yapılan bildiriler hakem değerlendirmesine tabi olup hakemlerin raporları doğrultusunda kabul veya red verilecektir.

Kongrede sunulan tüm bildirilerin özetleri ve talep edilmesi halinde tam metinleri ISBN numarası verilmiş Kongre Özet ve Tam Metinler Kitaplarında yayımlanacaktır. Ayrıca talep olması halinde dergi kurallarına uyumu olması ve hakem değerlendirmesinden olumu geçmesi neticesinde bildiriler ntJSCS ve IntJCES' de yayınlanacaktır. (Kongremiz Doçentlik kriterlerine uygundur.)

KONGREDE YAYINLANAN BİLDİRİLER DOÇENTLİK KRİTERLERİ KAPSAMINDA ISBN İLE  30 EYLÜLDE KONGRE KİTAPÇIĞINDA YAYINLANACAKTIR

TAM METİN ŞABLONU İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

 

Bilim Kurulu Tarafından Onaylanan Son 5 Bildiri


 

No

Ülke Sunum Yazarı Kurum Başlık Sunum Türü Kabul Tarihi Author
1
()


 

Kongre Yeri -Budva-Karadag-Montenegro